| Brand | Adata |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Memory RAM |
| Product Condition | New |
| RAM Type | DDR5 |
| Kit | Kit of 2 |
| Storage Capacity | 32GB |
| Speed (MT/s) | 6400MT/s |
| CAS Latency | CL32 |
| RGB Lighting | Yes |
| Warranty Period | 5 Years |
| Warranty Type | Product Lifetime Limited |
| Weight | 0.05 kg |
| Dimension | 4.51 cm x 13.33 cm x 0.87 cm |

Adata XPG Gaming Lancer Neon RGB DDR5 Desktop RAM Kit
RM3,019.00
| Capacity | 16GB*2 6400 CL32 |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.