| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i5 |
| Intel Gen | 14th Gen |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Additional Information | HP Wired Keyboard & Mouse included Microsoft 365 Basic + Office Home 2024 Win 11 |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | On-site |
| Weight | 4.00 kg |
| Dimension | 31.00 cm x 10.00 cm x 31.00 cm |

HP OmniDesk Slim DT S03-0045d Desktop PC | Intel Core i5-14400
RM2,699.00





Reviews
There are no reviews yet.