| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i3 |
| Intel Gen | 14th Gen |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Upgradable | Storage, RAM |
| Warranty Period | 3 Years |
| Dimension | 0.00 cm x 0.00 cm x 0.00 cm |

HP Slimline S01-PF4004D Desktop | Intel Core i3-14100
RM2,499.00





Reviews
There are no reviews yet.