| Brand | MSI |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Laptop |
| Product Condition | New |
| Laptop Type | Traditional Laptop |
| Operating System (L) | Windows 11 Home |
| Processor | Intel |
| Microsoft Office Pre-Install | Yes |
| Intel Core | i5 |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Screen Size (Inches) | 15.6 |
| Resolution | 1920×1080 |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Warranty Period | 2 Years |
| Weight | 2.00 kg |
| Dimension | 36.00 cm x 24.00 cm x 2.00 cm |

MSI Modern 15 F1MG-838MY Laptop | Intel Core 5-120u
RM2,499.00





Reviews
There are no reviews yet.