| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | Intel |
| Intel Core | Ultra 7 |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Screen Size (Inches) | 27″ |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 1TB |
| Touch Screen | Yes |
| Warranty Period | 3 Years |
| Weight | 7.00 kg |
| Dimension | 60.00 cm x 30.00 cm x 40.00 cm |

HP Omni Studio X AIO 27-cs0004d Desktop | Intel Core Ultra 7 155H
RM7,899.00





Reviews
There are no reviews yet.