| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | Yes |
| Desktop Type | Gaming Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | Ultra 5 |
| Graphics Card Series | GeForce RTX 50 Ti |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Legion Ultimate Support |
| Weight | 15.00 kg |
| Dimension | 22.00 cm x 49.00 cm x 42.00 cm |

Lenovo Legion T5 30IAS10 (90YA007MMP) Desktop | GeForce RTX5060Ti | Intel Core Ultra 5 225F
RM6,699.00





Reviews
There are no reviews yet.