| Brand | MSI |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i5 |
| Intel Gen | 12th Gen |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Upgradable | Storage, RAM |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty |
| Weight | 1.40 kg |
| Dimension | 12.40 cm x 12.40 cm x 5.37 cm |

MSI Mini PC Cubi 5 NUC 12M-251BMY
Price range: RM1,299.00 through RM2,197.00
| Variation | Add-On 16GB DDR4 RAM + 500GB M.2 NVMe Gen4 SSD, Barebone Only |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.