| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i5 |
| Intel Gen | 14th Gen |
| Graphics Card Series | AMD Integrated Graphic |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Additional Information | Win 11 Pro |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Premier Support |
| Weight | 5.50 kg |
| Dimension | 10.00 cm x 30.00 cm x 35.00 cm |

Lenovo ThinkCentre M70s G5 (12U8002HME) Desktop | Intel Core i5-14400
RM4,299.00





Reviews
There are no reviews yet.