| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | Ultra 7 |
| Screen Size (Inches) | 27″Inches (1920×1080) |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 1TB |
| Touch Screen | Yes |
| Warranty Period | 3 Years |
| Weight | 6.00 kg |
| Dimension | 60.00 cm x 30.00 cm x 45.00 cm |

HP AIO 27-cr1000d All In One PC | Intel Ultra 7-155U
RM5,799.00





Reviews
There are no reviews yet.