| Brand | Acer |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i3 |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Warranty Period | 3 Years |
| Weight | 2.00 kg |
| Dimension | 29.00 cm x 33.00 cm x 10.00 cm |

Acer Aspire XC1710-N305W11 Desktop | Intel i3-N305
RM1,699.00





Reviews
There are no reviews yet.