| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i5 |
| Intel Gen | 13th Gen |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Additional Information | Microsoft Office Home + Student 2024 Win 11 |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | PremiumCare |
| Weight | 4.00 kg |
| Dimension | 9.00 cm x 30.00 cm x 35.00 cm |

LENOVO IdeaCentre 3 (90XW004XMI) Desktop | Intel Core i5-13420H
RM2,599.00





Reviews
There are no reviews yet.