| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | Intel |
| Intel Core | Ultra 5 |
| Screen Size (Inches) | 23.8″Inches FHD (1920×1080) |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Warranty Period | 3 Years |
| Weight | 5.00 kg |
| Dimension | 55.00 cm x 19.00 cm x 41.00 cm |

HP AIO 24-cr1004d All in One PC | Intel Ultra 5-125U
RM3,999.00





Reviews
There are no reviews yet.