| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i7 |
| Intel Gen | 13th Gen |
| Graphics Card Series | AMD Integrated Graphic |
| Screen Size (Inches) | 27 |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Touch Screen | Yes |
| Additional Information | Wireless KB&MSE included |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | PremiumCare Warranty |
| Weight | 7.10 kg |
| Dimension | 62.00 cm x 20.00 cm x 48.00 cm |

Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IRH9 (F0HM0029MI) Desktop | Intel Core i7-13620H
RM5,599.00





Reviews
There are no reviews yet.