| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | Desktop |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i7 |
| Intel Gen | 14th Gen |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Warranty Period | 3 Years |
| Weight | 4.00 kg |
| Dimension | 30.00 cm x 10.00 cm x 25.00 cm |

HP Slim Desktop S01-pF4002d | Intel i7-14700
RM3,999.00





Reviews
There are no reviews yet.