| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i5 |
| Intel Gen | 13th Gen |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Screen Size (Inches) | 27″ |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 1TB |
| Touch Screen | Yes |
| Additional Information | HP Wireless Keyboard & Mouse included Microsoft 365 Basic + Office Home 2024 Win 11 |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | On-site |
| Weight | 7.00 kg |
| Dimension | 62.00 cm x 20.00 cm x 52.00 cm |

HP 27-cr0058d AIO Desktop PC | Intel Core i5-1335U
RM3,599.00





Reviews
There are no reviews yet.