| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > AI PC |
| Product Condition | New |
| Laptop Type | Traditional Laptop |
| Operating System (L) | Windows 11 Home |
| Processor | AMD |
| AI Powered | Yes |
| Microsoft Office Pre-Install | Yes |
| AMD Core | Ryzen AI 7 |
| Graphics Card Series | Radeon RX |
| Screen Size (Inches) | 14.5 |
| Resolution | 2944×1840 OLED 90Hz |
| Memory (RAM) | 32GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 1TB |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | PremiumCare Warranty |
| Weight | 2.00 kg |
| Dimension | 32.00 cm x 22.00 cm x 2.00 cm |

Lenovo Yoga Pro 7 14AKP10 (83KG000KMJ) AI Laptop | AMD Ryzen AI 7 350
RM6,699.00





Reviews
There are no reviews yet.