| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | AMD |
| AMD Core | Ryzen 5 |
| AMD Gen | 7th Gen |
| Graphics Card Series | AMD Integrated Graphic |
| Screen Size (Inches) | 23.8″ |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Additional Information | MS Office H&S 2024 Win11 |
| Warranty Period | 3 Years |
| Weight | 6.00 kg |
| Dimension | 55.00 cm x 25.00 cm x 45.00 cm |

HP AIO 24-CR0147D AIO Desktop | AMD Ryzen 5 7520U
RM2,599.00





Reviews
There are no reviews yet.