| Brand | HP |
|---|---|
| Category | PC & Laptop > Desktop PC |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | No |
| Desktop Type | All-In-One |
| Processor | Intel |
| Intel Core | i5 |
| Intel Gen | 13th Gen |
| Graphics Card Series | Intel Integrated Graphic |
| Screen Size (Inches) | 23.8″ |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512GB |
| Warranty Period | 3 Years |
| Dimension | 0.00 cm x 0.00 cm x 0.00 cm |

HP AIO 24-cr0138d All in One PC | Intel core i5-1334U
RM2,799.00





Reviews
There are no reviews yet.